KONST / Litografier / Färglitografi 15812070
nr 1581 2070
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Nysnö, EA VIII/X11. Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 52x38 cm, yttermått inklusive ram: 74x60 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:05:37